Home Jak? (FAQ) E-mail i wiadomości Czy jest dostępny darmowy program Outlook dla systemu Mac?

Czy jest dostępny darmowy program Outlook dla systemu Mac?

0
826

Prosta odpowiedź brzmi, że program Outlook dla komputerów Mac nie jest bezpłatny.

Office 365 nie obejmuje tylko programu Outlook, ale także innych aplikacji, takich jak Word, Excel, Publisher, Access, OneNote i PowerPoint.

Outlook dla komputerów Mac w Office 365 i alternatywnych

Użyj powyższego linku, aby pobrać 30-dniową wersję próbną pakietu Office 356.

Będziesz musiał podać numer karty kredytowej, aby ją otrzymać, ale możesz ją anulować w dowolnym momencie lub oczywiście nadal używać jej za miesięczną opłatą.

Bezpłatne pobieranie umożliwia korzystanie z programu Outlook i innych programów Office 365 przez 30 dni na maksymalnie pięciu komputerach Mac lub PC, a także aplikacjom mobilnym pakietu Office na maksymalnie pięciu tabletach i pięciu telefonach.

Otrzymasz do 1 TB pamięci w chmurze na użytkownika dla maksymalnie pięciu użytkowników.

Jeśli wolisz, możesz ponownie włączyć pełną funkcjonalność, kupując kopię pakietu Office dla komputerów Mac lub klucz produktu, który pozwoli Ci na dalsze korzystanie z tej funkcji.

Wskazówka: Nie musisz kupować pakietu MS Office tylko po to, aby przechowywać pliki online.

Darmowe Outlook dla Mac alternatywnych

Outlook ma swoje zalety, szczególnie jeśli jesteś przyzwyczajony do używania go w pracy lub domu przez lata.

Aby uzyskać bezpłatne programy i usługi e-mail Mac, które nie wygasają, należy rozważyć następujące opcje:

  • Najlepsze bezpłatne programy pocztowe dla komputerów Mac: Tych klientów poczty e-mail można używać z protokołami POP i IMAP w celu sprawnego obsługiwania poczty e-mail, zachowując kopie wiadomości e-mail na komputerze Mac, a nie na serwerach w chmurze lub na serwerze poczty internetowej.
  • Najpopularniejsze darmowe usługi poczty e-mail: Jeśli nie potrzebujesz klienta poczty e-mail w trybie offline na komputerze Mac, możesz korzystać z tych bezpłatnych usług poczty internetowej, aby zarządzać swoją pocztą elektroniczną przez Internet z dowolnej przeglądarki internetowej lub komputera, niezależnie od systemu operacyjnego (np.

Wadą niektórych usług jest to, że będziesz musiał znosić reklamy, choć mogą być płatne opcje, które są tańsze niż opłata Microsoft Office.