Czy iCloud jest wyłączony?

0
616

Jeśli problemy z połączeniem z iCloud z iPhone, iPad lub Mac są problemy związane z serwerami lub systemami, może wystąpić problem. Nie da się tego naprawić, ale możesz przynajmniej potwierdzić przestój, a następnie monitorować jego postępy, dzięki czemu będziesz wiedział, kiedy usługa będzie działać ponownie. Pokażemy Ci, jak to zrobić.

Podobne: Jak korzystać z dysku iCloud Jak skonfigurować iCloud | Najlepsze rozwiązania alternatywne dla iCloud

Czy iCloud jest w dół? Sprawdź stan systemu Apple

Najlepszym miejscem do odwiedzenia, jeśli podejrzewasz, że firma iCloud może zmagać się, jest strona Stan systemu Stan Apple. Jest to szczegółowa lista wszystkich usług online świadczonych przez firmę Apple, zawierająca szczegóły bieżącego stanu każdego elementu oraz powiadomienia o planowanej konserwacji.

Wraz z różnymi usługami w programie iCloud umożliwia również bieżący stan operacyjny Apple Pay, App Store, Mapy, Siri i inne. Może to być bardzo przydatne, jeśli próbujesz zdiagnozować problem z Twoim urządzeniem. Spróbuj przejść do strony, a następnie ją utworzyć w przeglądarce, aby móc szybko sprawdzić, czy podejrzewasz, że jest problem.

Czytaj dalej: Czy iTunes jest w porządku? | Czy Apple zapłacić?

Czy iCloud jest w dół? Sprawdź stan niezależnej witryny

Jeśli witryna Stan systemu Apple jest użyteczna, co zrobić, jeśli problem, który wpływa na iCloud również powoduje problemy z witryną sieci Web? W takim przypadku można odwiedzić jeden z kilku niezależnych witryn stanu, które monitorują aktywność online w internecie.

Prawdopodobnie najbardziej znanym, głównie ze względu na doskonałe nazwisko, jest www.isitdownrightnow.com. Po przybyciu na tę stronę możesz wyszukać dowolną witrynę lub usługę, której podejrzewasz, że się załamała i przedstawisz wyniki w ciągu kilku sekund. Są to szczegółowe informacje na temat działania witryny w ciągu ostatnich kilku godzin, a także informacje o ostatnim nieobecności.

Kolejnym portalem, który oferuje ten sam rodzaj informacji, jest Down Detector. Zapewnia to aktualną informację o stanie, ostatnią aktywność, a także najczęstsze problemy, z którymi użytkownicy mają do czynienia, a nawet mapa świata przedstawiająca dane o utracie danych na żywo.

Goście mogą również komentować, aby inni wiedzieli, że są Nie tylko w ich cyfrowej sytuacji. Czytaj dalej: Jak używać iCloud

Więc jeśli nie możesz uzyskać dostępu do plików Apple Music, Siri jest na obiad, a dokumenty iCloud są nieosiągalne, teraz możesz szybko dowiedzieć się, czy to jest? S błąd firmy Apple. Oczywiście, jeśli iCloud zgłasza się tak dobrze, może być konieczne odwiedzenie sklepu Apple Store, aby sprawdzić, czy problem dotyczy sprzętu.

Przed odejściem, możesz spróbować kilka rzeczy. Przede wszystkim upewnij się, że używasz najnowszej wersji systemu operacyjnego Twojego komputera. W tym celu przejdź do Sklepu aplikacji na komputerze Mac lub na stronie Ustawienia> Ogólne> Oprogramowanie na urządzeniu z iOS i sprawdź, czy są jakieś aktualizacje. Jeśli nie możesz spróbować swoich przewodników pomocy iCloud wymienionych poniżej, aby sprawdzić, czy jest to prosty problem, który możesz rozwiązać samodzielnie.

  • Jak naprawić iPhone, który nie ICloud
  • Jak odzyskać zapomniane hasło iCloud
  • iMessage nie działa
  • Jak naprawić & lsquo; Nie można ukończyć tworzenia kopii zapasowej iCloud & rsquo; Na telefonach iPhone, iPad i iPad.