Czy iCloud jest na dole?

0
110

Jeśli masz problemy z połączeniem się z iCloud z telefonu iPhone, iPada lub Maca, może to oznaczać, że usługa ma problemy z serwerami lub systemami. Niewiele można zrobić, aby to naprawić, ale możesz przynajmniej potwierdzić wyłączenie, a następnie monitorować jego postępy, aby wiedzieć, kiedy usługa ponownie działa. Pokażemy ci, jak to zrobić.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat wszystkich rzeczy iOS, spójrz, jak korzystać z iCloud Drive i dla tych, którzy chcą uciec z ogrodzonego ogrodu, najlepszych alternatyw dla iCloud.

Czy iCloud jest na dole? .

Sprawdź status systemu Apple

Najlepszym miejscem, w którym podejrzewasz, że iCloud może mieć problemy, jest własna strona internetowa Apple Status System. Jest to szczegółowa lista wszystkich usług online świadczonych przez Apple, ze szczegółami na temat aktualnego stanu każdego elementu i powiadomień o wszelkich planowanych konserwacji.

Oprócz różnych usług w iCloud pozwala również poznać aktualny stan operacyjny Apple Pay, App Store, Maps, Siri i innych. Może to być bardzo przydatne, jeśli próbujesz zdiagnozować problem z urządzeniem. Spróbuj przejść do strony, a następnie uczyń z niej zakładkę w przeglądarce, aby szybko sprawdzić, kiedy podejrzewasz, że jest problem.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak wymusić zakończenie na Macu

Sprawdź niezależną witrynę statusu

Chociaż strona Stan systemu Apple jest przydatna, co, jeśli problem, który wpływa na iCloud, powoduje również problemy na stronie? W takim przypadku możesz odwiedzić jedną z kilku niezależnych witryn, które monitorują aktywność online w Internecie.

Prawdopodobnie najbardziej znanym, głównie ze względu na doskonałą nazwę, jest www.isitdownrightnow.com. Po przybyciu na tę stronę możesz wyszukać dowolną stronę lub usługę, co do której podejrzewasz, że jest chwiejna i uzyskać wyniki w ciągu kilku sekund. Obejmują one szczegółowe omówienie sposobu, w jaki witryna działała w ciągu ostatnich kilku godzin, wraz z informacją o ostatnim jej zaniku.

Potrzebujesz pomocy?
Dzwoń do nas śmiało 📞 22 60 22 191

Innym portalem oferującym ten sam rodzaj informacji jest Down Detector. To ponownie dostarcza aktualnych informacji o stanie, ostatnich aktywnościach, jak również najczęstszych problemów, z jakimi borykają się użytkownicy, a nawet mapy świata pokazującej dane o przestoju na żywo.

Odwiedzający mogą również zostawić komentarze, aby inni wiedzieli, że nie są sami w swojej cyfrowej sytuacji.

Jeśli więc nie możesz uzyskać dostępu do plików Apple Music, Siri wychodzi na lunch lub twoje dokumenty iCloud są nieosiągalne, teraz możesz szybko dowiedzieć się, czy to wina Apple. Oczywiście, jeśli iCloud zgłasza problemy, może być konieczne odwiedzenie sklepu Apple Store, aby sprawdzić, czy problem dotyczy sprzętu.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:   Jak zsynchronizować Kalendarz Google z iPhonem

Zanim odejdziesz, możesz spróbować kilku rzeczy. Przede wszystkim upewnij się, że używasz najnowszej wersji systemu operacyjnego komputera. Zrób to, przechodząc do sklepu App Store na komputerze Mac lub Ustawienia> Ogólne> Oprogramowanie na urządzeniu z systemem iOS i sprawdzając, czy na liście znajdują się jakieś aktualizacje. Jeśli nie jest to możliwe, wypróbuj poniższe poradniki pomocy iCloud wymienione poniżej, aby sprawdzić, czy jest to prosty problem, który możesz rozwiązać samodzielnie.

Nadal potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń 📞 22 60 22 191