CopyTrans Review, program do kopiowania iPhone’ów i iPodów

0
476

Apple zbudował iTunes, aby wykluczyć funkcje, które umożliwiają kopiowanie muzyki z iPoda na komputer.

Robiąc to, Apple odcięło jednak pewne zastosowania, które są legalne i wygodne.

Możesz również utworzyć kopię zapasową zawartości na iPodzie na wypadek, gdyby dysk twardy komputera został uszkodzony (ale użyłeś innej strategii tworzenia kopii zapasowych, prawda?).

Na szczęście tuziny twórców zewnętrznych stworzyło programy, które umożliwiają tworzenie kopii zapasowych i kopiowanie bibliotek iPoda lub przenoszenie bibliotek iPoda na inne komputery.

Programista / Wydawca

WindSolutions

Pracuje z

Wszystkie iPody iPhone iPad

Dobro

Łatwy w użyciu Sprawia, że ​​kopie iPoda i kopie zapasowe są łatwe. Funkcja inteligentnego tworzenia kopii zapasowej ułatwia rozpoznawanie prostych metadanych z przystępnymi cenami, takich jak liczba odtworzeń.

Złe

Wolniejszy transfer niż konkurencyjne oprogramowanie Pojawia się podczas przesyłania książek iBooks, ale iTunes nie może uruchomić programu podczas korzystania z CopyTrans

Platforma

Windows

Korzystanie z CopyTrans

CopyTrans to program wyłącznie dla systemu Windows, który skanuje zawartość iPoda, iPhone’a lub iPada i umożliwia archiwizację lub importowanie do iTunes.

Proces jest prosty: podłącz iPoda, poczekaj, aż CopyTrans go zeskanuje, wybierz ustawienia transferu, a następnie usiądź, a CopyTrans zrobi to samo.

Ostatnio recenzowałem CopyTrans w wersji 1;

Ta wersja CopyTrans obsługuje również ulepszenia interfejsu, które ułatwiają sprawdzenie, które elementy zostały przeniesione i jaki rodzaj pliku jest każdy (muzyka, podcast, wideo itd.), A także nowe opcje przeglądania i sortowania.

Nowa powolność

Podczas gdy CopyTrans ułatwia podjęcie decyzji, co chcesz przenieść, wykonuje transfer wolniej niż niektóre inne testowane przeze mnie programy.

Brakujące iBooks

Pomimo powolności, CopyTrans działa bardzo dobrze.

Największe zaniedbanie, które znalazłem, miało miejsce podczas próby przeniesienia z urządzenia iOS z zainstalowanym systemem iBook.

Dolna linia

Podsumowując, CopyTrans to doskonała opcja dla osób, które muszą przesłać lub wykonać kopię zapasową swoich bibliotek iPoda.

Witryna wydawcy

Ujawnienie: egzemplarz recenzji został dostarczony przez wydawcę.