Aplikacje do edycji tekstu na iPada

0
1096

Jeśli jesteś osobą, która dużo przetwarza tekst i nie lubi być przywiązana do biurka, możesz zastanowić się nad przeniesieniem z komputera stacjonarnego lub laptopa na iPada, a nawet na smartfona.

Masz swój lśniący iPad, ale którą z aplikacji do edycji tekstu powinieneś użyć?

Apple iWork Pages

Nico De Pasquale Photography / Getty Images

Strony iWork firmy Apple, wraz z aplikacją kalkulacyjną Numbers i aplikacją do prezentacji Keynote, zawierają pakiet wszechstronnych i wszechstronnych narzędzi do edycji i tworzenia dokumentów.

Aplikacja Pages została zaprojektowana specjalnie do pracy z najlepszymi funkcjami iPada.

Kolejną kluczową zaletą korzystania ze stron jest możliwość zapisania dokumentu w wielu formatach, w tym jako dokument stronicowania, dokument Microsoft Word i jako plik PDF.

Dokumenty Google

Dokumenty Google to aplikacja rezydentna związana z iPadem związana z zestawem biurowych aplikacji biurowych Google.

15 GB miejsca na Dysku Google jest bezpłatne, a Ty masz możliwość uaktualnienia do większych planów przestrzeni dyskowej z płatną subskrypcją.

Dokumenty Google są łatwe w użyciu i wszechstronne, zwłaszcza jeśli pracujesz i współpracujesz w ekosystemie Google z aplikacjami biurowymi (np. Arkusze, Prezentacje itp.).

Microsoft Word Online

Aby nie zostać wykluczonym z mobilności, Microsoft wprowadził wersje aplikacji swojego popularnego i wydajnego oprogramowania biurowego Microsoft Office.

Wersja aplikacji Word oferuje podstawowe funkcje i kompatybilność do tworzenia i edycji dokumentów.

Citrix QuickEdit

Citrix QuickEdit, wcześniej znany jako Office2 HD, ma możliwość tworzenia i edycji dokumentów Worda i może zapisywać we wszystkich typach dokumentów Microsoft Office, w tym w formatach PDF i TXT.

Te aplikacje obsługują wszystkie niezbędne funkcje procesora tekstu, w tym formatowanie akapitów i znaków oraz obrazy, a także przypisy i przypisy końcowe.

iA Writer

iA Writer, od iA Labs GmbH, jest wizualnie czystym edytorem tekstu, który oferuje proste przetwarzanie tekstu z ładną klawiaturą, która zadaje ci dużo trudu i pozwala ci po prostu pisać.

Dokumenty na wynos

Documents To Go to aplikacja zapewniająca dostęp do plików Word, PowerPoint i Excel, a także możliwość tworzenia nowych plików od zera.

Documents To Go oferuje rozbudowane opcje formatowania, w tym listy wypunktowane, style, cofanie i ponawianie, znajdowanie i zastępowanie oraz liczbę słów.