Aplikacja Microsoft Office Mobile dla urządzeń Apple

0
382

Aplikacja Office Mobile na urządzenia iPhone, iPod Touch, iPad i iPad Mini została już dostarczona i zawiera programy Word, Excel i PowerPoint.

Należy pamiętać, że wersje pakietu Microsoft Office mogą się nieznacznie różnić w zależności od urządzenia, na którym jest ono używane, ale można je koordynować i synchronizować z jednym kontem Microsoft.

Zgodność – urządzenia Apple / iOS

Podczas gdy te aplikacje zostały zaprojektowane specjalnie dla iPhone’a 5, Office Mobile będzie działać w systemie operacyjnym iOS 6.1 lub nowszym, w tym iPod Touch (5. generacji), iPad i iPad Mini.

W przypadku iPada powinieneś sprawdzić pakiet Microsoft Office na iPada.

  • Porównywanie funkcji: iPad vs iPhone vs iPod touch
  • Tabela porównawcza iPhone’a
  • Tabela porównawcza iPoda

Szybki przegląd: interfejs użytkownika i doświadczenie

Jeśli korzystasz z pakietu Microsoft Office dla systemu Windows Phone, prawdopodobnie poczujesz podobne wrażenie w interfejsie użytkownika i narzędziach Mobile Office na iOS, ale nie każda funkcja dostępna w systemie Windows Phone będzie oferowana za pośrednictwem tej aplikacji.

Gdzie można uzyskać Office Mobile na iOS

Gotowy, aby zacząć?

Wypróbuj Mobile Office dla iPhone’a z Office 365 za darmo

Użytkownicy Office 365 mają dostęp do jeszcze większej liczby funkcji w mobilnych wersjach pakietu Office.

Być może zastanawiasz się, jak wypróbować Mobile Office na iOS wraz z Office 365 bez angażowania się w plan.

Limity urządzeń i subskrypcje usługi Office 365 Subskrybenci Office 365 są już zaznajomieni z limitami urządzeń nałożonymi w ramach nowych planów miesięcznych lub rocznych, czyli pięć urządzeń dla większości planów.

Dobrą wiadomością jest to, że instalacje aplikacji Office Mobile na iOS mogą nie uwzględniać limitu pięciu urządzeń dla wersji nie mobilnych.

Prawie wszystkie plany subskrypcji Office 365 umożliwiają dodawanie Office Mobile na iOS, ale pamiętaj, aby przeczytać wszystkie szczegóły planu przed ustaleniem, co jest dobre dla Ciebie, Twojego gospodarstwa domowego lub organizacji.