Aktywuj tryb incognito w Google Chrome na iPada

0
230

Niektóre przeglądarki internetowe na iPada oferują pewien rodzaj dyskrecji podczas przeglądania Internetu, a Google Chrome nie jest wyjątkiem od łatwego do włączenia trybu incognito.

Znane w niektórych kręgach jako tryb ukryty, tryb incognito w Chrome jest włączony w oddzielnych kartach, dzięki czemu użytkownicy mogą decydować o tym, które witryny mogą przechowywać historię i inne komponenty, a które są odrzucane po zakończeniu bieżącej sesji przeglądania.

Artykuły osobiste, w tym przeglądanie i pobieranie historii wraz z pamięcią podręczną i plikami cookie, nigdy nie są zapisywane lokalnie w trybie incognito.

Uwaga: poniższe czynności są prawie identyczne, jak otwieranie trybu incognito w Chrome na iPhone’a i iPoda touch, a także używanie trybu incognito w komputerowej wersji Chrome.

Jak korzystać z trybu incognito w Chrome na iPadzie

  1. Otwórz aplikację Chrome.
  2. Kliknij przycisk menu Chrome w prawym górnym rogu aplikacji.
  3. Wybierz z tego menu nową kartę incognito.
  4. Zniknąłeś incognito!

Więcej informacji na temat trybu incognito

Nie będziesz widzieć swoich zwykłych kart w Chrome, gdy będziesz w trybie incognito, ale przejście na ten tryb specjalny nie spowoduje zamknięcia niczego.

Potrzebujesz pomocy?
Dzwoń do nas śmiało 📞 22 60 22 191

Jeśli to zrobisz, zobaczysz, jak łatwo jest przełączać się między kartami prywatnymi a zwykłymi.

Korzystanie z trybu incognito w Chrome to kolejna korzyść, o której nie myślisz na pierwszy rzut oka.

Tryb incognito nie ukrywa nawyków sieciowych przed usługodawcą internetowym, administratorem sieci ani żadną inną grupą lub osobą, która może monitorować ruch.

Nadal potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń 📞 22 60 22 191