8 najlepszych pasków do zegarków Apple do kupienia w 2018 roku

0
558

Po wyłożeniu pieniędzy na zegarek Apple może się wydawać, że możesz zrobić znacznie więcej, aby spersonalizować go na swoim nadgarstku.

Najlepsza skórka: skórzany pasek do zegarków Apple Mkeke

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Skórzany wygląd, który jest dużo bogatszy niż jego metka, sprawia, że ​​opaska Mkeke Apple Watch jest dostępna w rozmiarach 38 mm i 42 mm.

Best Nylon: Carterjett Nylon Apple Watch Band

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Dostępny w rozmiarach 38 mm i 42 mm, nylonowy zegarek Apple Watch firmy Carterjett jest doskonałym zamiennikiem dla własnej oferty nylonowej taśmy Apple i kosztuje znacznie mniej.

Atrakcyjny wygląd Carterjett pozwala poczuć się jak w domu dzięki sportom i rozrywkom na świeżym powietrzu, a także nocy w mieście.

Best Silicone: Carterjett Tread Tread Rubber Apple Watch Band

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Guma może nie być popularnym zastępczym zespołem Apple Watch dla wielu osób, ale w przypadku typów outdoorowych, gumowa opaska Carterjett Apple Watch jest obowiązkowa.

Carterjett podkreśla również, że opaska gumowa jest wodoodporna i hipoalergiczna, aby uniknąć problemów, które nękały konkurencyjne modele.

Najlepszy Sport: Umtele Soft Silicone Apple Watch Sport Band

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Ponieważ zespół sportowy Apple Watch plasuje się w czołówce wśród kupujących, rynek stron trzecich jest pełen możliwości oferowania różnych kolorów i stylu dla jeszcze większej liczby opcji.

Połączenie klasycznego wyglądu z prostym stylem sprawia, że ​​Umtele jest dostępny w rozmiarach 38 mm i 42 mm i jest dostępny w dziewięciu różnych kolorach dla prawdziwej personalizacji.

Najlepsza podwójna podróż: V-Moro Crazy Horse Double Tour Leather Apple Watch Band

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Skórzany zespół zegarków V-Moro Crazy Horse owinięty jest wokół nadgarstka dwukrotnie, aby odtworzyć pasma w stylu Hermesa.

Najlepsza pętla mediolańska: BRG ze stali nierdzewnej Milanese Loop Apple Watch Band

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Pętle mediolańskie należące do innych producentów dla zegarka Apple Watch są dziesiętne, ale stalowa pętla BRG ze stali nierdzewnej wznosi się na wierzch.

Złożony ze stalowej siatki, czuje się wystarczająco wytrzymały na długi czas i jest objęty 18-miesięczną gwarancją BRG, aby zapewnić spokój ducha.

Najlepsza stal nierdzewna: Opaska ze stali nierdzewnej Speidel Twist-O-Flex

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Paski Apple Watch wykonane ze stali nierdzewnej są łatwo dostępne, więc wyróżnianie się jest bardzo wysokie.

Best Wood: LDFAS Natural Wood Apple Watch Band

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Zespół Apple Watch wykonany z drewna może wywołać wiele brwi, ale naturalne drewno zespołu LDFAS robi świetne pierwsze wrażenie.

Zapięcie na motyle utrzymuje zegarek w miejscu na nadgarstku i zapobiega jego poluzowaniu podczas codziennego noszenia.

Poza działalnością, naturalne drzewo sandałowe z czasem stanie się bardziej atrakcyjne, ponieważ zużycie i zużycie wydobywają więcej bogatych kolorów.

Zapisz się do naszego biuletynu z codziennymi ofertami

Ujawnienie: W Jakmac, nasi pisarze-eksperci są zaangażowani w badanie i pisanie przemyślanych i edytorskich niezależnych recenzji najlepszych produktów dla Twojego życia i Twojej rodziny.