8 najlepszych fortepianów / klawiatur / akcesoriów do iPodów MIDI do kupienia w 2018 roku

0
562

Podczas gdy komputer jest nadal centralnym ośrodkiem tworzenia muzyki, pojawienie się i rozwój iPada doprowadził do kolejnego dużego postępu w produkcji audio.

Najlepszy zestaw: 25-klawiszowy kontroler MIDI CME XKey

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Dzięki ponad 10-godzinnej żywotności baterii, CME XKey 25-klawiszowy kontroler Bluetooth Midi jest doskonałym wyborem do bezprzewodowego grania na pianinie.

Najlepszy budżet: Korg MicroKey

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Korg MicroKey oferuje wrażliwą na nacisk 25 klawiaturę, która jest zarówno przenośna, jak i niedroga.

Łącząc się z iPadem za pomocą zestawu do podłączenia kamery, Korg jest kompatybilny z każdą aplikacją w sklepie z aplikacjami, która jest przyjazna dla fortepianów, w tym GarageBand.

Najlepsza przenośność: M-Audio Keystation Mini 32

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Pomiar 16,46 x 4,13.

Najlepszy projekt: Nektar Impact GX61

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Czasami najlepszy projekt nie zawsze dotyczy najostrzejszego wyglądu lub najczystszych linii, jak ma to miejsce w przypadku klawiatury kontrolera Nektar Impact GX61.

Najlepszy w pełnym rozmiarze: M-Audio Keystation 88 II

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Dla niektórych właścicieli klawiatur fortepianowych czasami wydajność i możliwości muszą przewyższać przenośność i właśnie taki jest cel M-Audio Keystation 88 II.

Wydany w 2014 roku M-Audio łączy się z iPadem za pośrednictwem oddzielnie zakupionego zestawu do podłączenia aparatu.

Najlepsze Splurge: Yamaha P115

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Jeśli chcesz pójść na całość, 58-calowy Yamaha P115 oferuje 88-klawiszową klawiaturę MIDI, która pozwala zarówno na niski koniec, jak i na high end dla funkcjonalności odzwierciedlającej akustyczny fortepian.

Drugie miejsce, Najlepsze miejsce: Arturia KeyStep

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że kompaktowa klawiatura Artura KeyStep jest trochę rozczarowująca, ale istnieje wiele funkcji, które czynią ją idealną klawiaturą fortepianową.

Dodatkowo możesz także podłączyć się do gniazdka ściennego lub laptopa przez USB, aby uzyskać dodatkową możliwość zwiększenia żywotności baterii na klawiaturze do użytku z iPadem w podróży.

Najlepsza bateria: Akai Professional LPK25 Wireless Mini-Key Bluetooth MIDI

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Mierzący 13,4 x 3,8 x 1,1 cala i ważący jeden kilogram Akai Professional LPK25 Wireless Mini-Key Klawiatura Bluetooth MIDI to doskonała opcja do przenoszenia i wydajności.

Zapisz się do naszego biuletynu z codziennymi ofertami

W Jakmac, nasi pisarze-eksperci są zaangażowani w badanie i pisanie przemyślanych i edytorskich niezależnych recenzji najlepszych produktów dla Twojego życia i Twojej rodziny.