8 najlepszych etui na iPhone X do kupienia w 2018 roku

0
2269

IPhone X jest oczywiście jednym z najlepszych produktów Apple’a, ponieważ firma rozszerzyła specyfikację na wiele sposobów, w tym technologię rozpoznawania twarzy i praktycznie bezelektroniczną konstrukcję.

Najlepsze ogólnie: Spigen Ultra Hybrid iPhone X Case

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Spigen, jako marka, ma świetne osiągnięcia w zakresie ochrony telefonów komórkowych.

Ta ochrona obejmuje odporność na upadki i zadrapania w pojedynczej warstwie (nie trzeba dodawać egzoszkieletu do miękkiej gumowej wewnętrznej obudowy), podczas gdy kolorowe boczne zderzaki oferują technologię poduszki powietrznej do codziennych kropli.

Drugie miejsce, Najlepsze miejsce w klasyfikacji: Speck Presidio Grip Case dla iPhone X

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Speck jest już od dłuższego czasu w grze typu case i zrobili to ze smukłą linią produktów, zarówno pod względem liczb, jak i profilu na telefonie.

Opracowali odporny na wstrząsy, celowany materiał, który można wbudować w przypadki o nazwie Impactium, a na przedniej stronie znajduje się podniesiona ramka chroniąca ekran przed upadkami.

Najlepszy futerał na portfel: Trianium Walletium Case na iPhone X

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Ten portfel wygląda jak standardowa plastikowa walizka.

A potem jest ten aspekt przechowywania.

Najlepszy futerał w skórze: etui z klapką PU Premium Tocol na iPhone X

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Jeśli szukasz wygody przechowywania portfela, ale szukasz czegoś bardziej stylowego dla iPhone’a X, nie szukaj dalej niż w przypadku etui z klapką Tocol.

Zwijany wzór pozostaje zamknięty za pomocą delikatnego zapięcia magnetycznego, co daje ten fajny wygląd starej szkoły i bezpieczny zatrzask.

Ponieważ został zaprojektowany specjalnie dla iPhone’a X, porty i przyciski są dostępne, a od wewnątrz jest nawet rowek do użycia jako stojak po jego rozłożeniu, dzięki czemu można oglądać filmy w ruchu, bez potrzeby niezręcznego podpinania

Drugie miejsce, najlepszy skórzany futerał: skórzany pokrowiec Willnorn Premium Slim

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Ten Willnorn jest zbudowany z teksturowanej, prawie szmatką wygląd zewnętrzny z PU skóry, który dodaje trochę amortyzacji i wiele ochrony przed zarysowaniem.

Istnieje tylny zestaw automatów, które również przechowują karty i identyfikatory, chociaż prawdopodobnie będzie ich tylko kilka, zanim zrobi się za dużo.

Najlepszy futerał na baterie: Case baterii Alphatronix BXX dla iPhone X

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Etui na baterie Alphatronix BXX ma baterię o pojemności 4.200 mAh, która posiada certyfikat UL, co zapewnia dodatkowe 150 procent naładowania telefonu (ponad dwukrotne zwiększenie naładowania iPhone’a X).

Twarda plastikowa obudowa ma 360 stopni ochrony przed zadrapaniami i kroplami.

Drugie miejsce, najlepszy pojemnik na baterie: etui na baterie BEAOK na iPhone X

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Ta sprawa BEAOK sprawdza wiele pudeł, jeśli chodzi o funkcje obudowy baterii.

Występują pewne wady, takie jak brak uniesionych warg z przodu (pozostawiając ekran podatny na upadki), brak gniazda słuchawkowego na dole i większa waga (w tym przypadku 4,2 uncji).

Najlepsze dla projektu: Skórzane etui Apple iPhone X

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Apple, czy nie, iPhone X (i tak naprawdę większość telefonów w linii Apple) poczyniła falę w branży, aby uzyskać prawdziwie przełomowy projekt.

Na zewnątrz znajdują się wytłoczone aluminiowe guziki, które pasują do skórzanego futerału, dzięki czemu będziesz miał dostęp do zewnętrznych elementów sterujących, nie odrywając ich od estetyki.

Zapisz się do naszego biuletynu z codziennymi ofertami

Ujawnienie: W Jakmac, nasi pisarze-eksperci są zaangażowani w badanie i pisanie przemyślanych i edytorskich niezależnych recenzji najlepszych produktów dla Twojego życia i Twojej rodziny.