8 najlepszych bezpłatnych klientów poczty e-mail dla komputerów Mac w 2018 roku

0
5953

Darmowy klient poczty e-mail jest instalowany i gotowy do użycia z systemem MacOS, a poczta MacOS nie jest wcale złym programem.

01 z 08

Mail MacOS

prawa autorskie do wizerunku Apple

Aplikacja Mail dostarczana z systemami MacOS i OS X to solidne, bogate w funkcje i eliminujące spam oprogramowanie, które jest również łatwym w obsłudze klientem poczty e-mail.

02 z 08

Iskra

Spark dla macOS.

Spark to imponujący program do obsługi poczty e-mail, który automatycznie organizuje skrzynki odbiorcze i umożliwia łatwe odkładanie wiadomości e-mail oraz wysyłanie szybkich odpowiedzi jednym kliknięciem.

Funkcja harmonogramu Spark pozwala Ci wyznaczyć przedział czasu, w którym będzie wysyłał określoną wiadomość.

03 z 08

Canary Mail

Canary Mail.

Aplikacja Canary Mail obiecuje łatwe szyfrowanie jednym kliknięciem, które gwarantuje, że nikt nie będzie mógł odczytać wiadomości e-mail innej niż Ty i Twój odbiorca.

Niezależnie od tego, czy chodzi o wskazywanie najważniejszych wiadomości, czy pozwala masowo zajmować się spamem, oferując odkładanie przychodzących wiadomości e-mail i śledzenie wychodzących z opcją blokowania innych osób, które Cię śledzą, lub szybkie wyszukiwanie i zapisywanie wyszukiwań do ponownego wykorzystania, Canary Mail

04 z 08

Mailspring

Mailspring

Program Mailspring jest przeznaczony dla profesjonalnych użytkowników poczty e-mail. Oferuje funkcję korespondencji seryjnej, przypomnienia i opcję planowania poczty – wszystkie dostępne w wersji pro.

W wersji bezpłatnej otrzymujesz czysty, bardzo wydajny i rozszerzalny program pocztowy zawierający dreszczyk emocji, taki jak link i otwarte śledzenie, szablony szybkich odpowiedzi i cofanie wysyłania.

05 08

Polymail

Polymail.

Oprócz wszystkiego, czego można się spodziewać po inteligentnym, podstawowym programie pocztowym, Polymail umożliwia odłożenie wiadomości e-mail, aby można ją było przeczytać później i śledzi, czy wiadomości e-mail, które wysłałeś, zostały przeczytane.

Wersje płatne dodają szablony wiadomości i inne funkcje, ale bezpłatna wersja obejmuje podstawowe śledzenie poczty e-mail, planowanie kalendarza, czytanie później i funkcje cofania wysyłania.

06 08

Mozilla Thunderbird

Prawa autorskie do obrazu Mozilla Thunderbird

Mozilla Thunderbird to w pełni funkcjonalny, bezpieczny i funkcjonalny klient poczty e-mail.

07 z 08

Opera

Opera.

Klient poczty e-mail Opera jest przejrzystym i elastycznym interfejsem, który zaspokoi Twoje potrzeby e-mailowe, a Opera integruje również kanały RSS w tym doświadczeniu.

Opera została zaprojektowana z użyciem zakładek, wizualnych zakładek, darmowej sieci VPN i konfigurowalnych skrótów.

08 08

Mozilla SeaMonkey

Mozilla SeaMonkey

Nigdy nie lekceważaj Mozilli.