7 najlepszych skórzanych iPhone’ów do kupienia w 2018 roku

0
458

Gdy szukasz najlepszej kombinacji wyglądu i funkcji, aby chronić urządzenie iPhone, prawdopodobnie jest to etui ze skóry.

Najlepsze ogólnie: Mujjo Full Leather iPhone X

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Powszechnie uznawana za jedną z najlepszych skórzanych etui na iPhone’a, skórzany futerał Mujjo w pełni owija telefon i ma smukły profil, który podąża za unikalnymi konturami urządzenia, tworząc idealne dopasowanie.

Najlepszy budżet: Dockem Exec iPhone X Card Case

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Oferując połączenie stylu vintage z tradycyjną funkcją, etui na karty Dockem Exec na iPhone X trafia w dobre banknoty z przystępną ceną.

Najlepszy Stand: Twelve South BookBook dla iPhone 7/8 Plus

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Dwanaście Południowych Bookbooków dla iPhone’a 7 i 8 Plus to jedna z najbardziej znanych nazw w akcesoryjnej jakości Apple, od dawna znana z trójwymiarowej konstrukcji, która zapewnia zarówno ochronę, jak i funkcjonalność.

Prawdziwą atrakcją Book Book jest wbudowane, łatwe w obsłudze stanowisko do oglądania, które sprawia, że ​​niezwykle łatwo można skonfigurować telefon i odbierać rozmowy bez użycia rąk podczas połączeń FaceTime, oglądania filmów lub programów telewizyjnych lub korzystania z aparatu fotograficznego.

Najlepsze bezprzewodowe ładowanie: Skórzany futerał Apple iPhone 7/8

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Ten skórzany futerał iPhone 7 lub 8 Apple iPhone został zaprojektowany w eleganckim stylu i jest dostępny w dziewięciu kolorach, w tym w kolorze ciemnoszarym, granatowym, szarym i wielu innych.

Najlepszy portfel: TUCCH iPhone 7/8 Wallet Case

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Zaprojektowany, aby idealnie pasować do 4,7-calowego iPhone’a 7 i 8, ręcznie robiony skórzany futerał TUCCH ma wystarczająco dużo miejsca na trzy karty kredytowe lub karty identyfikacyjne oraz jedną kieszonkę na pieniądze.

Najlepsza ochrona: futerał Otterbox STRADA iPhone 7/8

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Jeśli chodzi o ostateczną ochronę iPhone’a, nazwa Otterbox nie wymaga wprowadzenia.

Najlepsze wielofunkcyjne: Dreem Fibonacci iPhone 6 / 6s Stand Case

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Właściciele iPhone’a 6 i 6S powinni wyglądać w etui na portfel Dreem, aby zapewnić najwyższą funkcjonalność całego ciała.

Zapisz się do naszego biuletynu z codziennymi ofertami

Ujawnienie: W Jakmac, nasi pisarze-eksperci są zaangażowani w badanie i pisanie przemyślanych i edytorskich niezależnych recenzji najlepszych produktów dla Twojego życia i Twojej rodziny.