7 najlepszych okładek MacBooków do kupienia w 2017 roku

0
424

Linia MacBook Apple ma jedne z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych laptopów w pobliżu, ale tak jak są one szalenie popularne, są także finansową inwestycją wartą ochrony.

Najlepsze ogólnie: ProCase Rubberized Hard Case Shell Cover

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Wykonany dla 13-calowych modeli MacBook Pro w wersji 13 i 12, z lub bez paska dotykowego, gumowana osłona twarda Case ProCase jest doskonałym wyborem dla ochrony drogiej maszyny.

Najlepszy budżet: Mosiso MacBook Pro 15-calowy

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Wycena budżetu nie oznacza ochrony budżetu, a 15-calowy futerał MacBook Pro firmy Mosiso udowadnia to dzięki twardej plastikowej powłoce oraz pokrowcu na klawiaturę, który chroni przed drobnymi wstrząsami i zadrapaniami.

Best Splurge: Twelve South BookBook

Oszczędzasz: Kup od Amazon

W przypadku części, okładki części, Twelve South BookBook jest jednym z najpopularniejszych akcesoriów produkowanych dla popularnej linii laptopów Apple.

Najlepsza ochrona: i-Blason

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Zaprojektowany na 15-calowy laptop MacBook Pro z ekranem dotykowym, pokrywa i-Blason to wytrzymałe rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują wytrzymałej i ochronnej obudowy, nie wydając fortuny.

Najlepszy styl: Fintie Ochronny futerał

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Jeśli styl oznacza dla ciebie tyle, co ochrona, Fintie Ochronny futerał to najlepsza okładka MacBooka, którą znajdziesz dzisiaj.

Najlepszy Rugged Use: Urban Armor Gear

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Urban Armor Gear to doskonały wybór okładki do ochrony przed żywiołami.

Najlepsza wartość: obudowa SmartShell

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Speck od dawna jest liderem w dziedzinie okładek MacBooka Pro i nie bez powodu.

Zapisz się do naszego biuletynu z codziennymi ofertami

Ujawnienie: W Jakmac, nasi pisarze-eksperci są zaangażowani w badanie i pisanie przemyślanych i edytorskich niezależnych recenzji najlepszych produktów dla Twojego życia i Twojej rodziny.