Home Bez kategorii 5 darmowych aplikacji GIF Maker na iPhone’a i Androida

5 darmowych aplikacji GIF Maker na iPhone’a i Androida

0
5748

GIF-y to świetna zabawa, ale są jeszcze bardziej zabawne, gdy możesz tworzyć własne.

Animowane GIF-y stały się szalenie popularne w mediach społecznościowych, a nawet na popularnych stronach internetowych i blogach, ale jeśli nie jesteś zbyt zainteresowany tworzeniem ich ręcznie (lub po prostu nie wiesz jak), możesz pobrać jeden z wielu przydatnych

Oto tylko pięć wspaniałych, darmowych aplikacji do tworzenia GIF-ów, od których możesz zacząć od razu na urządzeniu z systemem iOS lub Android.

01 z 05

Gifx pomaga dodawać fajne efekty

Zrzut ekranu z GifxApp.com

Jeśli chcesz wyjść poza proste tworzenie fajnych GIF-ów, będziesz chciał sprawdzić Gifx, który nie tylko pozwala zastosować ponad 200 efektów GIF do zdjęć i filmów, ale także pozwala dodawać muzykę, tworzyć

Gifx jest naprawdę jedną z najbardziej kreatywnych i konfigurowalnych aplikacji GIF.

02 z 05

Naklejki Giphy Umożliwia tworzenie animowanych naklejek

Zrzut ekranu z Giphy.com

Giphy to największa w internecie wyszukiwarka GIF, teraz z aplikacją o nazwie Giphy Cam, która pozwala w rzeczywistości filmować wideo bezpośrednio w aplikacji, aby tworzyć GIF-y lub alternatywnie importować istniejące filmy, zdjęcia, GIF-y, a nawet obrazy na żywo z rolki z aparatu

Jakby tego było mało, aplikacja zawiera akcesoria do śledzenia twarzy, naklejki i wiele innych, które można wykorzystać do zwiększenia naładowania GIF-ów.

03 z 05

PicsArt Gif & Sticker Maker jest świetny do robienia zdjęć

Zrzuty ekranu z Gifs Art na iOS

Gifs Art to kolejna kreatywna i wszechstronna aplikacja GIF, która pozwala zająć się niemal dowolną formą mediów (zdjęć, filmów, istniejących GIF-ów), aby stworzyć i dostosować swój gotowy, animowany obraz GIF.

Podobnie jak wiele innych aplikacji na tej liście, Gifs Art pozwala także na robienie zdjęć do GIF za pomocą kamery w aplikacji, jeśli wolisz to robić w ten sposób.

04 z 05

GifLab jest bardzo prosty

Zrzut ekranu z Museworks.co

Szukasz super prostej aplikacji do tworzenia GIF?

Jeśli wolisz bardziej minimalne, zdekonfigurowane interfejsy aplikacji z tylko niezbędnymi funkcjami, spodoba ci się to.

05 z 05

Wbudowany kreator GIF firmy Tumblr

Zrzut ekranu z Tumblr.com

Tumblr jest jedną z najbardziej intensywnie używanych platform wśród entuzjastów GIF, dzięki czemu Tumblr umieścił narzędzie do tworzenia GIF bezpośrednio w swojej aplikacji mobilnej, dzięki czemu użytkownicy mogą tworzyć własne GIF-y z filmów lub zdjęć z ich rolek.

Możesz wykonać ten krótki samouczek, aby dowiedzieć się, jak tworzyć i wysyłać GIF-y z aplikacji Tumblr.