4 najlepsze ochraniacze ekranu iPhone 6 / 6S do kupienia w 2018 roku

0
614

Przypadki mogą Cię zabrać tylko w zakresie ochrony iPhone’a 6 / 6S, więc lepiej być bezpiecznym, niż żałować i skłaniać do dodatkowego zabezpieczenia ochraniacza ekranu.

01 z 04

AmFilm iPhone 6S Szkło hartowane

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Szkło hartowane AMFilm iPhone 6S jest najlepiej sprzedającym się produktem Amazon ze względu na przystępną cenę, łatwą instalację, trwałość i kompatybilność z ekranem dotykowym.

Osłona ekranu amFilm iPhone 6S została zaprojektowana specjalnie dla iPhone 6S i iPhone 6, o długości 6,2 cala i szerokości 3,5 cala.

Osłona ekranu jest bardzo cienka i ma grubość 0,3 mm, a jednocześnie jest niezawodna i odporna.

02 z 04

Ochraniacz ekranu ze szkła hartowanego JETech Premium

Oszczędzasz: Kup od Amazon

JETech Premium Hartowane szkło ochronne do ekranów Apple iPhone 6 i iPhone 6s zostało zaprojektowane w sposób zapewniający ochronę przed najostrzejszymi krawędziami, aby nie uszkodzić ekranu telefonu.

Osłona ekranu JETech iPhone 6 wykonana jest z wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 0,33 mm.

Osłona ekranu pokryje tylko płaską powierzchnię iPhone’a 6 i 6s.

03 z 04

Ochraniacz ekranu ze szkła hartowanego Maxboost

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Ochraniacz ekranu ze szkła hartowanego Maxboost to najcieńszy na świecie ochraniacz ekranu z hartowanego szkła .2 dla 4,7-calowych iPhone 6 i 6S.

Osłona ekranu wykonana jest z przezroczystej powłoki hydrofobowej i oleofobowej o wysokiej rozdzielczości, która chroni przed potem, brudem i resztkami oleju przed odciskami palców.

Firma obiecuje dożywotnią, bezproblemową gwarancję na wypadek pęknięcia ochraniacza ekranu.

04 z 04

JETECH 3-Pack iPhone 6S / 6 Screen Protector Film

Oszczędzasz: Kup od Amazon

Folia ochronna na ekran iPhone 6S / 6 firmy JETech jest dostarczana w opakowaniu po trzy sztuki i jest przeznaczona do telefonu Apple iPhone 6 / 6S.

Ochraniacz wykonany jest z tworzywa sztucznego o wysokiej rozdzielczości, przezroczystego, bezproblemowego i pozbawionego pęcherzyków materiału.

Co najwyżej ten ochraniacz ekranu jest dobry w przypadku drobnych zadrapań, ale nie zapewnia takiej samej ochrony niektórym innym ochraniaczom ekranu na liście.

Zapisz się do naszego biuletynu z codziennymi ofertami

Ujawnienie: W Jakmac, nasi pisarze-eksperci są zaangażowani w badanie i pisanie przemyślanych i edytorskich niezależnych recenzji najlepszych produktów dla Twojego życia i Twojej rodziny.