14 najlepszych darmowych aplikacji muzycznych na iPhone’a

0
14630

Większość ludzi nie kupuje już poszczególnych piosenek ani albumów.

Niezależnie od tego, czy chcesz słuchać konkretnego utworu, czy uzyskać miks z ulubionego gatunku lub coś, co pasuje do Twojego nastroju, te bezpłatne aplikacje muzyczne na iPhone’a to niezbędne pliki do pobrania.

01 z 14

8tracks Radio

8tracks Radio dostarcza miliony list odtwarzania stworzonych przez użytkowników, a także „handcrafted ” listy odtwarzania ekspertów i sponsorów na każdy gust, aktywność i nastrój.

Bezpłatna wersja aplikacji zapewnia wszystkie podstawowe funkcje, w tym tworzenie i udostępnianie list odtwarzania oraz słuchanie nagrań wykonanych przez innych, ale ma również reklamy.

8tracks Plus, płatna wersja, usuwa reklamy, zapewnia nieograniczone słuchanie, wycina przerwy między listami odtwarzania i pozwala zilustrować twoje listy odtwarzania za pomocą GIF-ów.

02 z 14

Amazon Music

Wiele osób korzysta z usługi Amazon Video Prime, ale istnienie jej usługi Music jest prawdopodobnie mniej znane.

Amazon Prime Music umożliwia strumieniowe przesyłanie katalogu zawierającego ponad 2 miliony utworów, list odtwarzania i stacji radiowych.

Oprócz tego, cała muzyka, którą kupiłeś od Amazona – zarówno jako pliki do pobrania MP3, jak i, w niektórych przypadkach, jako nośniki fizyczne z funkcją AutoRip Amazon – jest dostępna na Twoim koncie do przesyłania strumieniowego i pobierania.

Przejdź na pełnoprawną usługę przesyłania strumieniowego, subskrybując Amazon Music Unlimited.

Wszyscy użytkownicy aplikacji Amazon Music otrzymują fajny, darmowy bonus: Alexa.

03 z 14

Muzyka Apple

Aplikacja Muzyka jest fabrycznie zainstalowana na każdym iPhonie, ale możesz naprawdę odblokować jej moc dzięki usłudze strumieniowej muzyki Apple Music.

Apple Music dostarcza praktycznie cały iTunes Store na komputer i iPhone’a za jedyne 10 USD miesięcznie (lub 15 USD dla rodzin do 6).

Usługa obejmuje także usługę radiową ze stacją Beats 1.

Apple Music oferuje w zasadzie wszystkie funkcje, które można chcieć w aplikacji do przesyłania strumieniowego, a także w telefonie.

04 z 14

Muzyka Google Play

Muzyka Google Play to usługa muzyczna zbudowana wokół trzech głównych funkcji: hostowania własnej muzyki w chmurze, przesyłania strumieniowego nowej muzyki i radia internetowego.

Najpierw możesz przesłać muzykę, którą już posiadasz na swoje konto Google, a następnie słuchać jej w tej aplikacji przez Internet bez konieczności pobierania utworów lub subskrybowania.

Po drugie, ma listy odtwarzania w stylu radiowym na podstawie gatunku, nastroju, aktywności i innych.

Wreszcie, zapewnia nieograniczoną streaming muzyki, a la Spotify lub Apple Music.

30-dniowy bezpłatny okres próbny daje dostęp do wszystkiego.

05 z 14

iHeartRadio

Nazwa iHeartRadio daje główną wskazówkę, co znajdziesz w tej aplikacji: dużo radia.

Ale to nie wszystko.

To wszystko w bezpłatnej aplikacji, ale są też ulepszenia, które dostarczają więcej funkcji.

Jeśli to nie wystarczy, iHeartRadio All Access (9,99 $ miesięcznie) zapewnia pełne słuchanie w trybie offline, daje możliwość słuchania każdej piosenki z ogromnej biblioteki muzycznej Napstera i pozwala tworzyć nieograniczone listy odtwarzania.

06 z 14

Radio Pandora

Pandora Radio jest jedną z najczęściej pobieranych darmowych aplikacji muzycznych w App Store, ponieważ jest prosta i działa naprawdę dobrze.

Używa on podejścia radiowego, w którym wpisujesz utwór lub wykonawcę i tworzy on „stację ” muzyki, którą wybierzesz na podstawie tego wyboru.

Bezpłatna wersja Pandory pozwala tworzyć stacje, ale trzeba także słuchać reklam i ogranicza liczbę pomijanych utworów w ciągu godziny.

07 z 14

Red Bull Radio

Prawdopodobnie znasz Red Bulla jako firmę produkującą napoje, ale z biegiem lat rozwinęła się ona o wiele więcej.

Ta bezpłatna aplikacja radiowa jest zbudowana wokół tytularnej usługi Red Bull Radio, która oferuje radio na żywo, kanały specyficzne dla gatunku i ponad 50 regularnych programów.

Nie ma tu żadnych funkcji premium, takich jak słuchanie w trybie offline czy tworzenie własnych list odtwarzania, więc jeśli szukasz aplikacji z pełną funkcjonalnością, poszukaj gdzie indziej.

08 z 14

Radio Slacker

Slacker Internet Radio to kolejna darmowa aplikacja muzyczna, która zapewnia dostęp do setek stacji radiowych z niemal każdego gatunku.

Możesz także tworzyć spersonalizowane stacje na podstawie konkretnych wykonawców lub utworów, a następnie dostosowywać je do swoich upodobań.

Płatne poziomy usługi dają więcej funkcji.

Na poziomie 9,99 USD miesięcznie, Slacker Premium dostarcza wszystkie wspomniane już funkcje, a także możliwość strumieniowego przesyłania utworów i albumów na żądanie, a la Apple Music lub Spotify, słuchanie muzyki w trybie offline oraz możliwość tworzenia własnych list odtwarzania.

09 z 14

SoundCloud

Uzyskaj popularną i szeroko wykorzystywaną funkcję SoundCloud na swoim iPhonie dzięki tej aplikacji.

Chociaż aplikacja nie pozwala na samodzielne przesyłanie plików (aplikacja SoundCloud Pulse to obejmuje), zapewnia dostęp do całej tej muzyki i innych funkcji witryny, w tym do odkrywania nowych artystów i sieci społecznościowych.

Darmowa wersja SoundCloud umożliwia dostęp do 120 milionów utworów i tworzenie własnych list odtwarzania.

10 z 14

Spinrilla

Przesyłanie strumieniowe oficjalnych wydawnictw głównych wytwórni z wytwórni fonograficznych w serwisach takich jak Apple Music czy Spotify jest świetne, ale nie jest to jedyne miejsce, w którym debiutuje nowa muzyka.

Spinrilla to twój sposób na dostęp do tych mixtape’ów bez szukania ich w lokalnych sklepach z nagraniami lub na rogach ulic.

Darmowa wersja aplikacji zawiera reklamy.

11 z 14

Spotify

Niemalże największa nazwa w strumieniowaniu muzyki, Spotify ma więcej użytkowników na całym świecie niż jakakolwiek inna usługa.

Podczas gdy właściciele iPhone’ów musieli płacić 10 USD miesięcznie za korzystanie z usługi Spotify na urządzeniach z systemem iOS, teraz jest to darmowa warstwa, która pozwala tasować muzykę i listy odtwarzania bez subskrypcji (nadal będziesz potrzebować konta).

Aby odblokować wszystkie funkcje usługi Spotify, wymagana jest subskrypcja 10 USD Premium.

12 z 14

TuneIn Radio

Z taką nazwą, jak TuneIn Radio, możesz myśleć, że ta aplikacja skupia się tylko na bezpłatnym radiu.

Aplikacja zapewnia strumienie ponad 100 000 stacji radiowych oferujących muzykę, wiadomości, rozmowy i sport.

Zarejestruj się w usłudze TuneIn Premium – 9,99 USD / miesiąc jako zakup w aplikacji lub 7,99 USD / miesiąc bezpośrednio od TuneIn – a dostaniesz o wiele więcej.

13 z 14

Uforia Musica

Wszystkie aplikacje na tej liście obejmują wszystkie rodzaje gatunków muzycznych, w tym muzykę latynoską.

Aplikacja, w której można wyświetlać tekst w języku angielskim i hiszpańskim, oferuje dostęp do ponad 65 łacińskich stacji radiowych emitowanych na żywo.

Fajne funkcje obejmują zapisanie ulubionej stacji w celu łatwiejszego dostępu później oraz tryb samochodowy, który prezentuje tylko kluczowe funkcje aplikacji w większym formacie, co ułatwia dostęp podczas jazdy.

14 z 14

Muzyka z Youtube

Podczas gdy większość ludzi uważa to za witrynę z filmami, YouTube jest jednym z najpopularniejszych miejsc do słuchania muzyki online.

Muzyka YouTube umożliwia rozpoczęcie odtwarzania wybranego utworu lub filmu, a następnie tworzy na tej podstawie stacje i listy odtwarzania.

Uaktualnij, subskrybując YouTube Red za 12,99 USD miesięcznie, aby usunąć reklamy z aplikacji, pobierać utwory i filmy do odtwarzania w trybie offline oraz odtwarzać muzykę, nawet gdy ekran telefonu jest zablokowany.