Home Mac Software "Jak" 10 najdroższych aplikacji na iPhone’a i iPada w iTunes

10 najdroższych aplikacji na iPhone’a i iPada w iTunes

0
1065

Większość popularnych aplikacji na iPhone’a zwykle nie przekracza 1,99 USD.

A teraz, gdybym ci powiedział, że istnieją aplikacje sprzedające w iTunes App Store za setki dolarów?

Witamy w niesamowitym świecie wysokiej klasy oprogramowania mobilnego.

Aby zademonstrować, jak bardzo jest to realne, oto 10 najdroższych aplikacji dostępnych dziś w App Store.

LogMeIn Ignition za 339,99 USD

Zdjęcie © Patrick George / Getty Images

1400 USD za aplikację?

Zupełnie nowi klienci nie będą dwa razy zastanawiać się, czy zapłacić tak dużo, i raczej będą raczej patrzeć na ceny oparte na subskrypcji LogMeIn, co jest dokładnie tym, czego chce firma.

VIP Czarny za 999,99 USD

Przede wszystkim należy pamiętać, że ta bardzo droga aplikacja nie była aktualizowana od maja 2014 r. Mimo to, jest nadal dostępna (przynajmniej na razie), więc warto o niej wspomnieć na tej liście.

Zalecane: 10 najlepszych aplikacji do kupowania luksusowych przedmiotów z Twojego urządzenia mobilnego

Aplikacja faktycznie wymaga od użytkowników potwierdzenia, że ​​rzeczywiście są oni „osobami o wysokiej wartości netto”, mającymi aktywa i / lub dochody wynoszące co najmniej milion funtów.

CyberTuner za 999,99 USD

CyberTuner to profesjonalna aplikacja do strojenia fortepianu, która będzie kosztować więcej niż koszt wielu średnich i dobrych elektronicznych klawiatur.

Zasadniczo, jeśli szukasz najbardziej wyrafinowanej technologii strojenia fortepianu, która jest zarówno łatwa w użyciu, jak i wystarczająco elastyczna, abyś mógł dostroić się dokładnie tak, jak chcesz z niewiarygodną dokładnością, to jest ta aplikacja, której potrzebujesz.

QSFFStats za 999,99 USD

Oto kolejna szalenie droga aplikacja, która nie była aktualizowana od dawna (czerwiec 2011 r.), Ale wciąż można ją kupić za 1000 USD ze sklepu App Store.

Poważni piłkarze z flagami, którzy mają dużo pieniędzy na zakupy w App Store (na całkowicie przestarzałej aplikacji, może ci o tym przypomnieć) mogliby wykorzystać go do śledzenia przechodzących, odbieranych, stoczni, wyników i przechwyceń.

app.Cash za 999,99 USD

app.Cash twierdzi, że jest „stylowym systemem kasjerskim dla wszystkich celów, ” bez dodatkowych szczegółów, poza włączeniem modeli maszynowych, które najwyraźniej obsługuje.

Czy jest wart tysiąc dolców?

KGulf za 499,99 USD

Chcesz wiedzieć dokładnie, co się dzieje w Zatoce Arabskiej i wodach Kuwejtu?

Według twórców aplikacja może symulować wody Zatoki Arabskiej od roku 1975 do 2035, pokazując aktualizowane dane co godzinę.

DDS GP Tak!

DDS GP Tak!

Aplikacja zawiera nawet 37 różnych ścieżek audio skierowanych do dentystów, dzięki czemu mogą nauczyć się jak najlepiej korzystać z aplikacji podobnej do prezentacji w towarzystwie pacjenta.

Wybierz menu za 399,99 USD

W dzisiejszych czasach chodzi o cyfrowe technologie, a twórcy aplikacji Tap Menu na iPada są na szczycie tego trendu.

Zalecane: 10 popularnych aplikacji do dostarczania posiłków

Zaprojektowany z myślą o właścicielach firm prowadzących restauracje, hotele i sklepy detaliczne, aplikacja może służyć do przekształcania menu, katalogów i książek w wersje cyfrowe.

Agro za 299,99 $

Zastanawiasz się nad realizacją ekscytującej kariery w agronomii, a.k.a. nauką i technologią odkrywania, w jaki sposób korzystać z roślin w najlepszy sposób, z korzyścią dla ludzkości?

Agro pozwala agronomom zarządzać wszystkimi szczegółami swoich klientów, kompletnie dopasowanymi raportami z inspekcji i eliminować lub automatyzować wiele prac manualnych, którymi agronomi tradycyjnie zajmują się w swojej pracy.

TouchChat AAC z WordPower za 299,99 $

Ta aplikacja jest potężnym narzędziem komunikacji przeznaczonym dla osób, które nie zawsze potrafią powiedzieć, czego chcą, używając swojego naturalnego głosu, w tym z autyzmem, zespołem Downa, ALS i innymi schorzeniami.

Kolejną wielką zaletą jest to, że aplikacja jest w pełni konfigurowalna dla użytkownika, oferując im możliwość zmiany kolejności i kopiowania przycisków, jak tylko chcą.